📞 +48 510 786 754‬ 
NEWS

strona główna / Ochrona Katowice

Ochrona Katowice

Protektom to firma świadcząca profesjonalne usługi w każdym segmencie rynku security – od ochrony fizycznej osób i mienia, przez zabezpieczenia imprez masowych, aż po kompleksową obsługę eventów w zakresie barierek ochronnych, punktów medycznych czy kierowania ruchem drogowym. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, wysokiej klasy sprzęt i doskonale przeszkolona kadra stanowią podstawę skutecznego działania naszej agencji ochrony, przyczyniając się do realizacji misji, jaką przyjęliśmy od samego początku istnienia firmy. Wszystkim naszym klientom chcemy zapewniać poczucie maksymalnego bezpieczeństwa poprzez świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie ochrony.

Ochrona fizyczna Katowice

Jednym z wiodących działań naszej firmy jest ochrona fizyczna w Katowicach i na całym Śląsku, oferowana zarówno osobom prywatnym, jak i klientom biznesowym. Usługę tę realizujemy z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a także z zachowaniem wszelkich zasad etyki zawodowej. W zależności od specyfiki chronionego miejsca, wszelkie działania rozpoczynamy od audytu otoczenia oraz stworzenia indywidualnego planu ochrony. Stacjonarna ochrona fizyczna obejmuje zabezpieczenie obiektu i mienia, czasami także z przyległym terenem. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów. Oferowana przez nas ochrona mienia w Katowicach i na całym Śląsku jest za każdym razem dostosowywana do specyfiki danego obiektu i opracowywana na podstawie potencjalnych zagrożeń oraz analizy potrzeb klientów. Dzięki zastosowaniu specjalnych systemów zabezpieczających możliwe jest ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia jakichkolwiek szkód i przestępstw.

Ochrona imprez masowych Katowice

Każda impreza masowa to ogromne przedsięwzięcie, które wiąże się ze sporym wyzwaniem, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i logistycznym. Kwestię nadrzędną stanowi tutaj dbałość o pełne bezpieczeństwo wszystkich uczestników, dlatego na organizatorach spoczywa obowiązek zatrudniania odpowiednich służb porządkowych. Jako profesjonalna agencja ochrony specjalizujemy się w zabezpieczaniu imprez masowych: koncertów, wydarzeń sportowych i imprez plenerowych.

Ochrona imprez masowych w Katowicach to nasza specjalność – usługę tę realizujemy nie tylko na Śląsku, ale również w całym kraju, zarówno na terenach otwartych, jak i w obiektach zamkniętych. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i umundurowani. Dla każdej organizowanej imprezy opracowujemy indywidualny plan zabezpieczeń, współpracując ściśle z organizatorem wydarzenia i służbami miejskimi.

Protektom – firma ochroniarska Katowice

Jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy ochroniarskiej w Katowicach, która oferuje kompleksowe usługi na terenie Śląska i całego kraju, zapraszamy do współpracy z naszą agencją. Bogate portfolio zrealizowanych do tej pory zleceń, wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz nowatorskie rozwiązania, z których korzystamy na co dzień, stanowią gwarancję usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu jesteśmy pewni, że sprostamy wymaganiom każdego klienta.