📞 +48 510 786 754‬ 
NEWS

strona główna / serwis sprzątający

SERWIS
SPRZĄTAJĄCY

W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku i coraz większe wymagania ze strony klientów chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę usług proponowanych przez naszą firmę – GRUPA PROTEKTOM. Dzięki profesjonalnemu podejściu do realizowanych usług oraz chęci poszukiwania coraz korzystniejszych rozwiązań biznesowych jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z tej branży w Polsce. Klientom dostarczamy usługę z najlepszą relacją ceny do jakości, dlatego współpraca z Grupą PROTEKTOM staje się efektywna, długotrwała i obustronnie korzystna. Mamy świadomość tego, że firma usługowa to ludzie, którzy w niej pracują. Każda nowo przyjęta osoba przechodzi gruntowne szkolenie z zakresu swoich obowiązków. Realizując powyższe założenia stale rośnie liczba Klientów zadowolonych z naszej współpracy, zwiększa się zakres terytorialny działalności GRUPA PROTEKTOM i powiększa się liczba zatrudnionych pracowników. Mamy nadzieję, że do grona naszych Kontrahentów dołączą również Państwo. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i rozpoczęcia współpracy.

wchodzi w skład Grupy PROTEKTOM. Misją firmy jest kompleksowe wykonanie usługi w zakresie utrzymania czystości oraz porządku. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i biznesowych. W ramach oferty – oprócz podstawowego sprzątania – zajmujemy się specjalistycznym czyszczeniem, pomagamy w przeprowadzkach oraz transportach wielkogabarytowych.

Świadczone usługi przez PROCLEAR:

  • sprzątanie standardowe,
  • sprzątanie premium,
  • pielęgnacja zieleni,
  • transport gabarytów,
  • relokacje biur, mieszkań.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi usługami świadczonymi przez GRUPĘ PROTEKTOM w zakresie: ochrony imprez masowych, ochrony fizycznej, ochrony VIP, grup interwencyjnych, audytu otoczenia, hostess/promotorów, zabezpieczenia medycznego, ogrodzeń tymczasowych oraz kierowania ruchem drogowym.

(+48) 508 194 467

karolina@protektom.pl