📞 +48 510 786 754‬ 
NEWS

O NAS

W roku 2021 obchodziliśmy swoje 4-te urodziny. Myśleliśmy, że ciężki okres mamy już za sobą, jednak ten rok pod tym względem bardzo nas zaskoczył. Przez chwilowy brak zleceń dotyczących ochrony rozpoczęliśmy poszukiwania alternatywy. W ten sposób uruchomiliśmy między innymi własny serwis sprzątający „Proclear”, który okazał się strzałem w 10. Nasza wspaniała Karolina, pomysłodawca oraz dzielny pracownik, całkowicie przejęła stery nad naszym nowym dzieckiem. W pełni podołała zadaniu i dzięki temu sprzątamy zarówno potężne obiekty, jak i małe firmy. Przez ten rok nauczyliśmy się, dosłownie, sprzątać i chcemy się pochwalić, że idzie nam to bardzo dobrze. Aktualnie dział „Proclear” zatrudnia dziesiątki pracowników, a miesięcznie zużywa hektolitry chemii. Wszystko po to, by czyszczone powierzchnie i obiekty błyszczały i pachniały. Z całą pewnością test białej rękawiczki okazałby się zdany na 6-tkę. W końcu motto naszego działu to „Przejrzystość orbitą teraźniejszości”. Rok 2021 był naprawdę specyficzny. Mimo to od czerwca ruszyliśmy pełną parą i robiliśmy to, co lubimy, a mianowicie – wróciliśmy do zabezpieczania imprez. Zrealizowaliśmy prawie setkę głośnych imprez masowych, zabezpieczyliśmy ponad 2 0 0 eventów – i to zaledwie w pół roku! W międzyczasie otwarliśmy nowy oddział naszej firmy na Podbeskidziu, gdzie nasza Wioletta dzielnie walczyła i pozyskała ponad 1 0 0 nowych klientów dla naszej firmy. Byliśmy obecni na potężnych planach filmowych dzięki naszemu nowemu koordynatorowi (pochwalimy się nim nieco później). Manager naszego biura – Sebastian, wykręcił rekordową liczbę nadgodzin! Wszystko po to, by dopiąć szczegóły na ostatni guzik. Drugiego takiego człowieka nie znajdziemy. Nasza Majka wręcz tonęła w obowiązkach biurowych. Stale przybywało jej pracy, a w międzyczasie realizowała zadania dotyczące kierowania ruchem. Samych lizaków i kamizelek zamówiła już tyle, że możemy zabezpieczać biegi na terenie całej Polski. Rok 2021 był ciekawy, ale także okazał się dla nas rokiem testowym. Najważniejsze, że przetrwaliśmy bez większych problemów, więc pewnym krokiem wchodzimy w rok 2022, gdzie przy okazji pozyskaliśmy już nowe obiekty pod ochronę fizyczną.


2020 rok był specyficzny. Jak sami doskonale wiecie pandemia COVID-19 wywróciła nasze życia do góry nogami. Nie poddaliśmy się i dzielnie przetrwaliśmy ten rok, choć wcale nie było łatwo. Byliśmy obecni podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i dbaliśmy o bezpieczeństwo wszystkich wolontariuszy w kilku miejscach w Polsce. Stand-Up również lubimy, zatem byliśmy odpowiedzialni za prawidłowy przebieg premiery „BANG 2” w Katowickim Spodku, w którym także zabezpieczaliśmy trzecią edycję „Planszówek”. Nie zabrakło także znakomitej współpracy z klubem sportowym Polonia BYTOM. Jedne z największych imprez masowych, które odbywały się na Gliwickiej Arenie również były pod naszą ochroną. Dokładnie 16 marca nasze biuro zostało zamknięte z powodu pandemii. Był to trudny czas, który przetrwaliśmy i powróciliśmy silniejsi. Przejęliśmy ochronę nad kilkoma placówkami sklepów „Dino” na terenie śląska. Od czerwca 2020 mamy również przyjemność całodobowo chronić Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie. Pracę w trakcie Pol’and’Rock Festival wspominamy bardzo dobrze – był to przełom, dzięki któremu zobaczyliśmy, jak bardzo wszystkim brakuje kontaktu z innymi. Zabezpieczaliśmy trasy Rajdu Śląskiego, Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków w Bieruniu, a także wydarzenia ARMIA FIGHT NIGHT na Arenie w Gliwicach. Końcem roku 2020 świat wydarzeń wrócił na nowo do życia. Jedyne, czego życzyliśmy zarówno sobie, jak i wszystkim dookoła, to szybkiego powrotu do normalności.


 

„Pracuj tak ciężko jak to możliwe. To zwiększa szanse na Twój sukces.
Jeśli inni ludzie pracują 40 godzin w tygodniu, a Ty 100 godzin,
to Ty w 4 miesiące osiągniesz to, co innym zajmie rok” – Elon Musk

 

 

Do tych słów chcemy się dziś odnieść. Właśnie wybiły nam 2 lata od momentu założenia Protektomu. Dzięki naszym wspaniałym pracownikom kolejny rok zakończył się sukcesem. To właśnie ich zaangażowanie oraz kreatywne myślenie sprawiły, że wykonaliśmy 125% wiecej realizacji niż w ubiegłym roku. Dziękujemy każdemu, który dołożył swoją cegiełkę w rozwój marki Protektom.

 

Rok 2019 żegnamy następującymi wynikami:

– Zrealizowaliśmy 3 9 4 zleceń,
– Zabezpieczyliśmy 8 9 imprez masowych oraz 5 7 eventów pod naszym logiem,
– Chroniliśmy 1 3 stałych obiektów,
– Kierowaliśmy ruchem drogowym w 1 9 miastach w Polsce,
3 1 razy hostessy reprezentowały naszych klientów,
– wykonaliśmy 1 1 usług sprzątania,
3 7 razy wynajmowaliśmy barierki ochronne,
– Dla 6 firm ochroniarskich pracowaliśmy jako podwykonawca,
5 2 7 osób pracowało dla naszej firmy,
– wprowadziliśmy 4 dodatkowe usługi które zagościły w naszej ofercie na stałe.

 

Liczby mówią same za siebie. Z niecierpliwością czekamy na rok 2020 który już zapowiada się pracowicie.

 

Oto nasze zdjęcie z imprezy urodzinowej, która odbyła się 21 grudnia. Dziękujemy wszystkim za przybycie i świetną zabawę.


Rok 2018 zakończyliśmy bardzo dobrym wynikiem.

– Zrealizowaliśmy łącznie 2 1 7 zleceń.
– Zabezpieczyliśmy 4 1 imprez masowych oraz 3 7eventów.
– Kierowaliśmy ruchem drogowym w 2 3 miejscowościach w Polsce.
– Hostessy/ promotorzy 1 2 razy reprezentowały naszych klientów.
– Zabezpieczyliśmy 7 obiektów jako ochrona fizyczna.
3 7 4 – tyle osób pracowało dla naszej firmy.
– Współpracowaliśmy z 7 firmami dla których świadczyliśmy usługi jako podwykonawca. Wspólnie zrealizowaliśmy niezliczoną ilość imprez.
– Otrzymaliśmy masę podziękowań oraz referencji od naszych klientów, a co najważniejsze 1 0 0 % zadeklarowało ponowną chęć współpracy w 2019, co jest dla nas największym sukcesem.

Mamy wiele nowatorskich rozwiązań, doświadczoną kadrę i bardzo duże możliwości dzięki którym możemy sprostać wymaganiom każdego Klienta.

Z nami jest bezpieczniej.